Přejít na informace o produktu
1 z 4

Nordic Spirit Sweet Mint Regular

5,6 mg/sáčekSlim

Nordic Spirit Sweet Mint Regular

Běžná cena 155 Kč
Běžná cena 160 Kč Výprodejová cena 155 Kč
-3%

Skladem

Nordic Spirit Sweet Mint Regular jsou mátové nikotinové sáčky s kombinací svěží máty a jemně sladkých tónů. Mátový základ působí čistě a osvěžujícím dojmem, zatímco lehká sladkost chuť zaobluje a odlišuje Sweet Mint od výrazně ledových mentolových variant.

Každý Slim sáček obsahuje 5,6 mg nikotinu a v jedné dóze najdeš 20 kusů. Sweet Mint Regular je vhodný, pokud hledáš mátové nikotinové sáčky, sladší mint příchuť nebo Nordic Spirit v síle Regular.

 

Množstevní akce Nordic Spirit
2 ks za 240 Kč · 120 Kč/ks
3 ks za 330 Kč · 110 Kč/ks
5 ks za 525 Kč · 105 Kč/ks

Sleva se uplatní automaticky v košíku. Košík automaticky použije nejvýhodnější kombinaci balíčků 2, 3 a 5 ks.

Zobrazit celý popis

Nordic Spirit Sweet Mint Regular jsou mátové nikotinové sáčky s kombinací svěží máty a jemně sladkých tónů. Mátový základ působí čistě a osvěžujícím dojmem, zatímco lehká sladkost chuť zaobluje a odlišuje Sweet Mint od výrazně ledových mentolových variant.

Každý Slim sáček obsahuje 5,6 mg nikotinu a v jedné dóze najdeš 20 kusů. Sweet Mint Regular je vhodný, pokud hledáš mátové nikotinové sáčky, sladší mint příchuť nebo Nordic Spirit v síle Regular.

 

Množstevní akce Nordic Spirit
2 ks za 240 Kč · 120 Kč/ks
3 ks za 330 Kč · 110 Kč/ks
5 ks za 525 Kč · 105 Kč/ks

Sleva se uplatní automaticky v košíku. Košík automaticky použije nejvýhodnější kombinaci balíčků 2, 3 a 5 ks.

Množství
Zobrazit veškeré podrobnosti

Popis produktu

Mátové nikotinové sáčky s jemně sladkou chutí

Nordic Spirit Sweet Mint Regular jsou Slim nikotinové sáčky, které kombinují svěží mátovou chuť s jemnými sladkými tóny. Výsledný profil je čistý a osvěžující, ale zároveň kulatější než u výrazně mentolových nebo ledových variant. Sweet Mint je zaměřený hlavně na samotnou chuť máty doplněnou lehkou sladkostí.

Pokud hledáš mátové nikotinové sáčky, mint nikotinové sáčky nebo sladší mátovou příchuť ve Slim formátu, Sweet Mint Regular nabízí 5,6 mg nikotinu na sáček. Označení Regular odpovídá této síle v aktuální řadě Nordic Spirit a jedna dóza obsahuje celkem 20 sáčků.

V rámci stejné značky můžeš Sweet Mint porovnat s Nordic Spirit Spearmint Breeze Regular. Obě varianty patří do síly Regular a obsahují 5,6 mg nikotinu na sáček, ale Spearmint Breeze je zaměřený na svěží chuť spearmintu, zatímco Sweet Mint kombinuje mátu s jemně sladším profilem.

Pokud chceš zůstat u mátové příchuti Nordic Spirit, ale přejít na vyšší obsah nikotinu, Nordic Spirit Frosty Mint Strong nabízí výrazněji chladivý mátový profil a 8,4 mg nikotinu na sáček.

Další příchutě a síly najdeš v kolekci nikotinové sáčky Nordic Spirit.

Chuťový profil

Máta – čistá a svěží mátová chuť
Sladké tóny – jemná sladkost zjemňující mátový základ
Výsledný profil – svěží a lehce sladká mátová příchuť

Parametry

Značka: Nordic Spirit
Příchuť: sladká máta
Obsah nikotinu: 5,6 mg/sáček
Síla: Regular
Formát: Slim
Počet sáčků: 20 ks
Typ příchutě: mátová / sladká / svěží

Obsah balení

1× dóza Nordic Spirit Sweet Mint Regular s 20 Slim nikotinovými sáčky

Návod k použití

Jak používat Nikotinové sáčky

Nikotinový sáček je diskrétní způsob užívání nikotinu bez kouře a zápachu. Stačí ho vložit pod horní ret a nechat působit.

Jak na to

1. Vyjmi sáček z obalu

Obal vždy zavři, aby zůstaly ostatní sáčky čerstvé.

2. Vlož sáček mezi horní ret a dáseň

Nežvýkej ho ani nekousej – nech ho v klidu působit.

3. Nech sáček v ústech 15–45 minut

Podle toho, co ti vyhovuje. Na začátku můžeš cítit lehké brnění – je to úplně normální.

4. Po použití sáček vyhoď

Využij víčko obalu jako dočasné odkládací místo.