Přejít na informace o produktu
1 z 4

Nordic Spirit Raspberry Strong

8,4 mg/sáčekSlim

Nordic Spirit Raspberry Strong

Běžná cena 155 Kč
Běžná cena 160 Kč Výprodejová cena 155 Kč
-3%

Skladem

Nordic Spirit Raspberry Strong jsou ovocné nikotinové sáčky s výraznou chutí sladkých a osvěžujících malin. Malinová příchuť se rozvíjí rychle a kombinuje šťavnatou ovocnou sladkost se svěžím charakterem.

Každý Slim sáček obsahuje 8,4 mg nikotinu a v jedné dóze najdeš 20 kusů. Raspberry Strong se hodí, pokud hledáš malinové nikotinové sáčky, ovocné Slim sáčky nebo Nordic Spirit v síle Strong.

 

Množstevní akce Nordic Spirit
2 ks za 240 Kč · 120 Kč/ks
3 ks za 330 Kč · 110 Kč/ks
5 ks za 525 Kč · 105 Kč/ks

Sleva se uplatní automaticky v košíku. Košík automaticky použije nejvýhodnější kombinaci balíčků 2, 3 a 5 ks.

Zobrazit celý popis

Nordic Spirit Raspberry Strong jsou ovocné nikotinové sáčky s výraznou chutí sladkých a osvěžujících malin. Malinová příchuť se rozvíjí rychle a kombinuje šťavnatou ovocnou sladkost se svěžím charakterem.

Každý Slim sáček obsahuje 8,4 mg nikotinu a v jedné dóze najdeš 20 kusů. Raspberry Strong se hodí, pokud hledáš malinové nikotinové sáčky, ovocné Slim sáčky nebo Nordic Spirit v síle Strong.

 

Množstevní akce Nordic Spirit
2 ks za 240 Kč · 120 Kč/ks
3 ks za 330 Kč · 110 Kč/ks
5 ks za 525 Kč · 105 Kč/ks

Sleva se uplatní automaticky v košíku. Košík automaticky použije nejvýhodnější kombinaci balíčků 2, 3 a 5 ks.

Množství
Zobrazit veškeré podrobnosti

Popis produktu

Malinové nikotinové sáčky Nordic Spirit Strong

Nordic Spirit Raspberry Strong jsou Slim nikotinové sáčky s výraznou malinovou příchutí, která spojuje sladký ovocný základ s osvěžujícím charakterem. Chuť se rozvíjí rychle a zanechává výrazný ovocný dojem, takže Raspberry Strong představuje čistě malinovou alternativu k mátovým nebo kombinovaným berry variantám Nordic Spirit.

Pokud hledáš malinové nikotinové sáčky, ovocné nikotinové sáčky nebo berry příchuť ve Slim formátu, Raspberry Strong nabízí 8,4 mg nikotinu na sáček. Označení Strong odpovídá této síle v aktuálním portfoliu Nordic Spirit a jedna dóza obsahuje celkem 20 sáčků.

V rámci stejné síly můžeš Raspberry Strong porovnat s Nordic Spirit Forest Berries Strong. Forest Berries místo čisté maliny nabízí širší chuť lesních plodů s výraznějšími bobulovými tóny.

Další alternativou ve stejné řadě jsou Nordic Spirit Frosty Berry Strong. Ty kombinují ovocný profil lesních plodů s chladivou mátou, takže působí svěžeji než čistě malinový Raspberry Strong.

Další příchutě a síly najdeš v kolekci nikotinové sáčky Nordic Spirit.

Chuťový profil

Malina – sladká a šťavnatá ovocná chuť
Svěží tón – osvěžující charakter malinové příchutě
Výsledný profil – výrazná sladká malina se svěžím ovocným zakončením

Parametry

Značka: Nordic Spirit
Příchuť: malina
Obsah nikotinu: 8,4 mg/sáček
Síla: Strong
Formát: Slim
Počet sáčků: 20 ks
Typ příchutě: ovocná / bobulová / svěží

Obsah balení

1× dóza Nordic Spirit Raspberry Strong s 20 Slim nikotinovými sáčky

Návod k použití

Jak používat Nikotinové sáčky

Nikotinový sáček je diskrétní způsob užívání nikotinu bez kouře a zápachu. Stačí ho vložit pod horní ret a nechat působit.

Jak na to

1. Vyjmi sáček z obalu

Obal vždy zavři, aby zůstaly ostatní sáčky čerstvé.

2. Vlož sáček mezi horní ret a dáseň

Nežvýkej ho ani nekousej – nech ho v klidu působit.

3. Nech sáček v ústech 15–45 minut

Podle toho, co ti vyhovuje. Na začátku můžeš cítit lehké brnění – je to úplně normální.

4. Po použití sáček vyhoď

Využij víčko obalu jako dočasné odkládací místo.